Zpět Miloš Židík

Miloš Židík
+420 734 283 820

Získal doktorát v oboru geografie na Ostravské univerzitě v Ostravě, ale již od roku 2004 se pohybuje v oblasti organizování vrcholných sportovních akcí. Během své praxe se podílel na několika desítkách sportovních událostí, kde zajišťoval primárně mediální a televizní operace. V rámci spolupráce s marketingovou společností Česká sportovní organizoval například utkání Davis Cupu a Fed Cupu, Final Four v basketbale i volejbale, Mistrovství světa v basketbalu žen nebo utkání NHL Premier v letech 2008 a 2010. V roce 2009 připravoval a vedl International broadcaster centre v rámci FIS mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci 2009. Mezi další velké organizované akce patří Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, kde v roce 2004 působil jako media officer a v roce 2015 byl na pozici ředitele mediální sekce v Ostravě. 

Od roku 2011 spolupracuje s profesionálním cyklistickým týmem Whirlpool Author, pro který zajišťuje komunikační a marketingové záležitosti. Na ředitelské pozici má za sebou kompletní organizaci několik etapových i jednorázových závodů světového poháru UCI v silniční cyklistice např. East Bohemia Tour, Tour Bohemia nebo Grand Prix Královéhradeckého kraje. 

O nás

Tým společnosti SPR media tvoří zkušení profesionálové s letitými zkušenostmi z mediálního a sportovního prostředí. Díky této kombinaci jsme schopni poskytnout našim klientům dokonalý servis.
Známe práci v médiích, fungování médií, dlouhodobě působíme v oblasti sociálních a on-line médiích.

Léta se pohybujeme ve světě sportu, a známe mediální potřeby jak sportovců, tak organizátorů sportovních akcí. Máme za sebou spolupráci při velkém množství vrcholových sportovních akcích v České republice a na Slovensku za posledních dvacet let.

Komunikaci pro naše klienty připravujeme na míru na základě předem stanované strategie a ve snaze dosáhnout specifikované komunikační cíle.