Zpět Michaela Grendelová

Michaela Grendelová
+421 911 101 801

Po 13 letech novinářské kariéry přijala nabídku řídit komunikaci a mediální operaci mistrovství světa IIHF v hokeji 2011 v Bratislavě a Košicích. Kromě propagace a organizace sporotvních akcí se zaměřuje na krizové PR a komunikaci sportovních společností.

Vystudovala žurnalistiku a germanistiku na Univerzitě Komenského v Bratislavě a univerzitě v německé Koblenzi. Má za sebou několik zahraničních stáží pro žurnalisty, včetně několikaměsíčního působení v regionálním vydání deníku Münchner Merkur.

Od roku 1997 pracovala v několika médiích – deníku Šport, rádiu Expres, rádiu Viva (jako šéfeditorka programu) a v TV Markíza (včetně webu tvnoviny.sk), byla šéfredaktorkou časopisu Travel In. Jako redaktorka se pravidelně účastnila vrcholných akcí – tenisových grandslamových turnajů Wimbledon a Roland Garros, zápasů Davis Cupu a Fed Cupu, mistrovství Evropy v krasobruslení, plavání, džudu a dalších.

S organizací sportovních akcí má dlouholeté zkušenosti – kromě MS IIHF v ledním hokeji 2011 a ME v krasobruslení 2016 v Bratislavě zajišťovala několik let mediální služby pro Slovenský tenisový svaz (včetně nejúspěšnější finálové série v roce 2005), dlouhodobě působí v mediálním týmu atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava, také byla členkou týmu na 19. Zimní univerziádě v Popradu, Tatrách a mistrovství světa v cyklokrosu. Sama se aktivně věnovala cyklistice.

O nás

Tým společnosti SPR media tvoří zkušení profesionálové s letitými zkušenostmi z mediálního a sportovního prostředí. Díky této kombinaci jsme schopni poskytnout našim klientům dokonalý servis.
Známe práci v médiích, fungování médií, dlouhodobě působíme v oblasti sociálních a on-line médiích.

Léta se pohybujeme ve světě sportu, a známe mediální potřeby jak sportovců, tak organizátorů sportovních akcí. Máme za sebou spolupráci při velkém množství vrcholových sportovních akcích v České republice a na Slovensku za posledních dvacet let.

Komunikaci pro naše klienty připravujeme na míru na základě předem stanované strategie a ve snaze dosáhnout specifikované komunikační cíle.