Zpět Martina Kučerová

Martina Kučerová
+420 724 251 585

Sportovní novinářka s bohatými kontakty a zkušenostmi v oblasti PR a komunikace. Vystudovala žurnalistiku a politologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě.  

Od roku 1994 působila v redakcích významných sportovních médií na Slovensku a v České republice: deník Šport (Bratislava); deník Sport (Praha) a redakce MAFRA a.s. – www.idnes.cz a MF Dnes. Jako redaktorka pokrývala vrcholné akce, včetně olympijských her (Londýn 2012, Soči 2014), mistrovství světa v atletice, grandslamových turnajů v tenise.

Léta se specializuje na vedení mediálních operací, třikrát se podílela na organizaci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji (2004, 2011, 2015), má letité zkušenosti s atletickými akcemi (Zlatá tretra Ostrava 2003 – 2015, halové mistrovství Evropy v atletice 2015).

Věnuje se překladům sportovních publikací, např. Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh; Naservírujte si vítězství (Novak Djokovič); Čistá pravda (Michael Tyson); Život (Michael Jordan).

O nás

Tým společnosti SPR media tvoří zkušení profesionálové s letitými zkušenostmi z mediálního a sportovního prostředí. Díky této kombinaci jsme schopni poskytnout našim klientům dokonalý servis.
Známe práci v médiích, fungování médií, dlouhodobě působíme v oblasti sociálních a on-line médiích.

Léta se pohybujeme ve světě sportu, a známe mediální potřeby jak sportovců, tak organizátorů sportovních akcí. Máme za sebou spolupráci při velkém množství vrcholových sportovních akcích v České republice a na Slovensku za posledních dvacet let.

Komunikaci pro naše klienty připravujeme na míru na základě předem stanované strategie a ve snaze dosáhnout specifikované komunikační cíle.